0 216 766 00 92 | info@acarsoynakliyat.com

Ümraniye Lifli Taşıma ve Soğuk Taşımacılığı Faaliyetleri

Ümraniye ilçesinde Liftli Taşıma hizmetimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Parça eşya taşıma anlamına da gelen parsiyel taşımacılık hizmetinde nakliyat sektöründe önde gelen firmalar arasındaki yerimizi korumaktayız. Parsiyel taşımacılığında proje ve komple taşıma hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Parsiyel taşımanın asıl amacı aynı güzergahlarda bulunan farklı müşterilerin yüklerini tek bir araçta toplamaktır. Yani aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parça eşya taşıma hizmeti denilmektedir. Bunun diğer bir adı da az önce bahsettiğimiz parsiyel taşımacılığıdır.

Ümraniye semtinde parsiyel taşımacılığı konusunda uzman kadromuza ilettiğiniz ulaşım bilgileri ile beraber firmamız aynı güzergahta bulunan taşınması talep edilmiş olan yükleri, yük miktarına göre ayarlamaktadır. Aynı araç ile birçok eşyanın taşınması ile sizlerin de maliyeti ekonomik seviyelere gelecektir. Taşımacılık sektöründe bir devir olan parsiyel taşıma yükünüzün hacmi, ağırlığına göre fiyatlandırılmaktadır.

Acarsoy Nakliyat sahip olduğu uluslararası taşımacılık alanındaki eşsiz tecrübelerinden, parsiyel taşıma taleplerinizde de yararlanmanız için rekabetçi ve ulaşılabilir fiyat politikamızdan faydalanın. Acarsoy Nakliyat'ın parsiyel yük taşıma araçları haftanın birçok günü ÜMRANİYE için yüklerini taşımaktadır. Ülkenin birçok noktasına sevkiyatını gerçekleştirmemizin yanı sıra ÜMRANİYE  için araçlarımız parsiyel yük taşıma taleplerinize cevap vermektedir.

Firmamızın bünyesi altında bu hizmeti çok uzun yıllardır vermekteyiz. Lojistik sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimimiz ile her türlü yük taşıma işleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Parsiyel taşıma konusunda İstanbul'dan Ümraniye'de taşıma işlerinize en iyi fiyatları bizler vermekteyiz.

Detaylı bilgi ve fiyat talepleriniz için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

İletişim

Ihlamurkuyu Mah. Çanakkale Cad. Sabır Sok. No:5/10 Ümraniye / İstanbul

0 216 766 00 92

0 546 840 60 60

info@acarsoynakliyat.com

© Acarsoy Nakliyat. All Rights Reserved.